Svenska English Norsk Suomi Deutsch Polski

Kundservice

Kundservice

Öppettider: måndag-fredag kl. 08-16.30
Telefon: 090-12 94 00
Epost: info@dignita.se
Vi svarar på e-post inom 8 timmar (måndag-fredag)
Vid brådskande supportärenden för alkolås utanför kontorstid: 019-17 00 10

Umeå

Besöksadress:
Formvägen 16
906 21 Umeå



Örebro

Besöksadress:
Stubbengatan 2
703 44 Örebro


 


Medarbetare

Umeå

Joakim Berglin, Marknads & försäljningschef (distrikt norra Sverige och Stockholm)
joakim.berglin@dignita.com
090 - 12 94 00

Robert Herrgård, Försäljning & Kalibrering
robert.herrgard@dignita.se
090 - 695 13 08

Lars Ericson
lars.ericson@dignita.se
090 - 695 13 05

Kenneth Eriksson, Administration
kenneth.eriksson@dignita.se
090 - 12 94 00

Stefan Nordin, Produkt & produktutvecklingschef
stefan.nordin@dignita.se
090 - 12 94 00

Fredrik Dahlberg, IT-ansvarig & kundsupport
fredrik.dahlberg@dignita.se
090 - 695 13 07

Bo Åhrlin, Administration & kundsupport
bo.ahrlin@dignita.se
090 - 695 13 02

Simon Lillqvist, Grafisk produktion & kundsupport
simon.lillqvist@dignita.se
090 - 695 13 01

Henrik Waara, Support & service alkolås
henrik.waara@dignita.se
019 - 17 00 06

Örebro

Pontus Gustafsson, Affärsutvecklingschef 
pontus.gustafsson@dignita.se
019 - 17 00 05

Patric Balderud, Support & serviceansvarig alkolås

patrik.balderud@dignita.se
019 - 17 00 03

David Zetterström, Key account manager (distrikt sydvästra Sverige)
david.zetterstrom@dignita.se
019 - 17 00 02

Jörgen Pettersson, Key account manager (distrikt sydöstra Sverige)
jorgen.pettersson@dignita.se
019 - 17 00 07

Sabina Hideblad, Försäljning Villkorat Alkolås
sabina.hideblad@dignita.se
019 - 17 00 08

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev och få 10 % i rabatt på första beställningen.
Du får då också ta del av nyheter och exklusiva erbjudanden före andra!